Линк во живоОпштество

Изјава на министерот Филипче по посетата на Геронтолошкиот завод „13 Ноември” (во живо)

Изјава за медиумите на министерот за здравство Венко Филипче по посетата на Геронтолошкиот завод „13 Ноември" во Ѓорче Петров. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close