0_Македонија.ПорталЛинк во живоОпштество

Изјава на министерката за труд и социјална политика Јагода Шахпаска (во живо)

Изјава за медиумите на министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска.

Скопје, 15 септември 2020 (МИА) – Изјава за медиумите на министерката за  труд и социјална политика, Јагода Шахпаска.

Изјава на МТСП Шахпаска

Posted by MИА.mk on Вторник, 15 септември 2020

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close