0_Web_АктуелноВидео изјаваОпштество

Изјава на министерката Шахпаска (ВО ЖИВО)

Изјава на министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска по посетата на ЈОДГ „8ми Март“ во населбата Драчево.

Скопје, 22 април 2021 (МИА) – Изјава на министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска по посетата на ЈОДГ „8ми Март“ во населбата Драчево.

Back to top button
Close
Close