Линк во живоПолитика

Изјава на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски (во живо)

Изјава на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски за случајот Мијалков.

Скопје, 23 февруари 2021 (МИА) – Изјава на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски за случајот Мијалков.

 

 

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close