0_Maqedoni.PortalTekste origjinale

Ivanov: Kur jeni të gatshëm ta zgjidhni një çështje me çfarëdo çmimi, atëherë çmimi është më i lartë

Si presidenti i Republikës së Maqedonisë në dy mandate në shumë deklarata të mia për publikun maqedonas qartë dhe direkt thash ndërsa tani përsëris: "Kur jeni të gatshëm ta zgjidhni një çështje me çdo çmim, atëherë çmimi është më i lartë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close