Дописници СветСветСвет.Портал

Иванка Трамп и Џаред Кушнер го напуштија Вашингтон и рентаат скап апартман во Мајами

Иванка Трамп, ќерката на поранешниот американски претседател Доналд Трамп, и нејзиниот сопруг Џаред Кушнер го напуштија Вашингтон и заминаа во Мајами каде рентаат луксузна недвижност, соопшти денеска Си-ен-ен повикувајќи се на свои извори.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close