EvropëEvropë.Portal

Italia prej pasnesër heq karantinën për udhëtarët e BE-së, Britanisë së Madhe dhe Izraelit

Italia do ta heq karantinën për të gjithë udhëtarët e vendeve anëtare të Bashkimit Evropian, Britanisë së Madhe dhe Izraelit nga e diela, 16 maj, ka njoftuar ministri i Shëndetësisë, Roberto Speranca.

Back to top button
Close
Close