Svet.SlajderЕвропа

Италија го укинува карантинот за патници од ЕУ, Велика Британија и Израел

Италија го укина барањето за карантин при пристигнувањето во земјата за сите патници од Европската унија, Велика Британија и Израел, соопштија здравствените власти.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close