Svet.SlajderСветСвет.Портал

Истражување: Во развиените земји расте прифаќањето на вакцини против ковид

Истражувањето е спроведено во Германија, Јапонија и Шведска и трендот е идентичен во сите земји.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close