СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Истражување: Во просек 15 отсто Бразилци имаат антитела на Ковид-19

Истражувачите откриле дека нивото на антитела варира во цела земја.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close