0_Web_АктуелноSvet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Истражување: Ковид-19 стана кошмар за луѓето

Новиот коронавирус на луѓето буквално им стана кошмар, покажуваат резултатите од финското истражување

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close