Svet.SlajderСветСвет.Портал

Истражителите на СЗО: Кина покажа високо ниво на соработка во Вухан

Истражителите на Светска здравствена организација кои го испитуваа потеклото на Ковид-19 во Вухан истакнаа дека кинеската страна покажала високо ниво на соработка

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close