0_Sport,PortalFutboll

Isko dëshiron të provojë në një skuadër tjetër

Francisko Alarkon, menaxher si dhe baba i mesfushorit të Real Madridit, Isko, ka konfirmuar se djali i tij dëshiron të transferohet në një tjetër skuadër.

Back to top button
Close
Close