BotëBotë.Portal

Ish presidenti i Maldiveve, Jamin dënohet me pesë vjet burg për shkak të larjes së parave

Gjykata Penale në Maldive, sot e ka shpallur fajtor ish presidentin Abdul Jamin për shkak të larjes së parave dhe ka dënuar me pesë vite burg.

Back to top button
Close
Close