BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Ish-ministri grek gjendet i vdekur në pjesën detare në afërsi të ishullit Evija

Ish-ministri grek nga radhët e PASOK-ut, Sifis Valirakis, mbrëmë është gjetur i vdekur në pjesën detare në afërsi të ishullit Evija, pasi paraprakisht me varkën e tij të vogël kishte dalë për të lundruar dhe iu humbën gjurmët, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close