0_Магазин.ПорталЗанимливости

Исчезната жена по две години пронајдена среде океан (видео)

Таа просто, лебдела во водата без пловило. Била истоштена, со хипотермија и не знаела каде се наоѓа.

Back to top button
Close
Close