Svet.SlajderНекатегоризираноСветСвет.Портал

Иранската морнарица за време на воената вежба забележала неидентификувана подморница

Иранската морнарица соопшти дека забележала неидентификувана подморница во близина каде одржува воени вежби во Омански Залив

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close