BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Irani i bëri thirrje ANEB-it që të mos publikojë detaje nga marrëveshja bërthamore e vitit 2015

- Irani sot i bëri thirrje Agjencisë Ndërkombëtare për Energji Bërthamore (ANEB) që të shmang detaje "të panevojshme" për programin bërthamor iranian, një ditë pasi Gjermania, Franca dhe Britania e Madhe i bënë thirrje vendit që të heqë dorë nga shkelja e planifikuar e marrëveshjes ndërkombëtare bërthamore me fuqitë e mëdha, publikuan mediat lokale.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close