СветСвет.Портал

Иран се обидел да се меша во изборите во САД

Врз основа на податоци од Федералното биро за истраги (ФБИ), избришавме околу 130 профили кои наводно биле создадени во Иран, соопшти Твитер.

Back to top button
Close
Close