0_Web_АктуелноSvet.SlajderСветСвет.Портал

Иран почна да ги ограничува инспекциите на МААЕ

Официјален Техеран од денеска почна со ограничување на меѓународните инспекции на своите нуклеарни постројки, јави иранската државна телевизија,

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close