БизнисБизнис.СлајдерДописници МКДОпштински вести

ИПАРД-инфоден во Кратово

Во Општина Кратово денеска ќе се одржи информативен ден за користење на средствата од ИПАРД-програмата 2014-2020,  мерка 7, диверзификација на фарми и развој на бизниси.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close