0_Maqedoni.PortalBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomiShoqëri

Investim i ri në TI nga Çekia për Maqedoninë e Veriut

Kryeministri Zoran Zaev dhe ambasadori çek Miroslav Toman do të njoftojnë fillimin e një investimi të ri çek në vend.

Back to top button
Close
Close