0_Sport,PortalFutboll

Interi prezanton logon e re

Klubi i Interit ka ndryshuar logon e re të ekipit. Që nga koha kur u mësua se “Neurazurët” do kenë ndryshime, është kuptuar që do ndryshohet logoja dhe që disa javë është pritur të bëhet zyrtare

Back to top button
Close
Close