0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Интер одби 90 милиони евра од Челзи за Лукаку

Италијанскиот фудбалски шампион Интер ја одби понудата од европскиот првак Челзи за трансфер на белгискиот напаѓач Ромелу Лукаку.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close