0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпортФудбал

Интер гази сигурно кон титула во Италија 

Италијанскиот фудбалски прволигаш Интер направи голем чекор кон освојување на шампионската титула во Серија А, откако попладнево триумфираше на домашен терен над Каљари со 1:0.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close