Дописници МКДОпштински вести

Интензивно се работи на изградбата на пешачко-рекреативна патека на Станечки водопади во Кривопаланечко

Градежните работи за изградба на пешачко-рекреативнaта патека на Козја Река, кај познатиот кривопаланечки туристички локалитет Станечки водопади, се одвиваат со несмален интензитет.

Back to top button
Close
Close