0_Maqedoni.PortalShoqëri

Intensiteti qarkullimit mesatar, në vendkalimet kufitare nuk ka ndalesa

Komunikacioni në rrugët shtetërore po zhvillohet pa pengesa nëpër rrugë  të thata. Intensiteti i komunikacionit në akset rrugore jashtë mjediseve urbane është mesatar. Në vendkalimet kufitare nga ana e Maqedonisë së Veriut nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close