0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Insinje për fitoren ndaj Romës: Napoli dëshiroi të shfaqë lojë të shkëlqyer për shkak të Maradonës dhe këtij qyteti

Sulmuesi i Napolit, Lorenco Insinje i shfaqi përshtypjet nga ndeshja e xhiros së 9-të të kampionatit italian kundër Romës, e cila përfundoi me rezultat 4:0 në favor ta napolitanëve.

Back to top button
Close
Close