Граѓански секторДописници МКДОпштински вести

„Инклузива“ ги презентираше резултатите од проектот „Учество на лица со попреченост во изборниот процес за време на Ковид-19“

Здружението за промоција и развој на инклузивно општество „Инклузива“ ги презентираше резултатите на завршна онлајн конференција на проектот „Учество на лица со попреченост во изборниот процес за време на пандемијата Ковид-19“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close