0_Македонија.ПорталОпштество

Инфоматеријали за Еразмус+ на Водно по повод Денот на Европа

Националната агенција за европски образовни програми и мобилност (НАЕОПМ) денеска го одбележа Денот на Европа со симболично искачување на Водно од нејзиниот директор Марко Ѓоргиевски, вработените и млади европски амбасадори.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close