Дописници МКДОпштински вести

Инфо-ден во Општина Охрид за можноста за користење средства од ИПАРД програмата за земјоделство и рурален развој

Во просториите на Општина Охрид утре од 11 часот ќе се одржи информативно-едукативен настан за запознавање на потенцијалните корисници со можноста за користење средства преку ИПАРД програмата 2014-2020.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close