Дописници МКДОпштински вести

Инфо ден во Гевгелија за регионална средба на млади

Во рамки на проектот за подршка на изборни реформи во земјава, Центарот за подршка од Гевгелија организираше кратка инфо средба на тема „Што се тоа регионални средби на млади“, на која учествуваа претставници на граѓански организации, локални институции и млади.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close