0_Магазин.ПорталПатувања

Индискиот споменик на љубовта,Таџ Махал, отворен за посетители

Министерство за здравство објави 62.224 нови инфекции изминативе 24 часа, што е значителен пад во споредба со 400.000 дневно во април.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close