0_Магазин.ПорталЗанимливости

Индиска двојка за три години се селела 18 пати поради фобија од лебарки

Двојката долго време се надевала дека ќе најде куќа без лебарки, но сопругот сега сака да поднесе барање за развод

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close