0_Web_AktualeBallkanBallkan.PortalSvet.Slajder

Incko: Dejtoni po politizohet, porositë e mohimit vijnë nga Republika sërpska

Marrëveshja paqësore e Dejtonit po politizohet dhe interpretohet në dobi të partive politike dhe porositë për mohim të BeH-së vijnë kryesisht nga Republika sërpska, deklaroi mbrëmë përfaqësuesi i lartë në BeH, Valentin Insko, para Këshillit të Sigurimit të KB-së.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close