0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeKronikëKronikë.Portal

Incident te spitali i vjetër i qytetit në Shkup, ka intervenuar edhe policia

Në afërsi të spitalit për sëmundje kirurgjike, "Shën Naumi i Ohrit" në Shkup sonte ka ardhë deri te prishja e rendit dhe qetësisë nga ana e anëtarëve të familjeve që gjatë një aksidenti paraprak sipas informacioneve të para është goditur një fëmijë, kanë deklaruar për MIA-n nga Ministria e Punëve të Brendshme (MPB).

Shkup, 9 gusht 2020 (MIA) – Në afërsi të spitalit për sëmundje kirurgjike, “Shën Naumi i Ohrit” në Shkup sonte ka ardhë deri te prishja e rendit dhe qetësisë nga ana e anëtarëve të familjeve që gjatë një aksidenti paraprak sipas informacioneve të para është goditur një fëmijë, kanë deklaruar për MIA-n nga Ministria e Punëve të Brendshme (MPB).

Ekipe të MPB-së kanë dalë në vendin e ngjarjes për mbikëqyrje me qëllim të konfirmimit të detajeve për ngjarjen. fab/

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close