0_Maqedoni.PortalKronikëKronikë.PortalShoqëri

Incident në Tetovë, kontrolli i brendshëm në MPB po punon në ndriçimin e rastit

Në Ministrinë e Punëve të Brendshme është paraqitur incident që ndodhi sot pasdite në Tetovë dhe rreth tij po vepron kontrolli i brendshëm i MPB-së.

Shkup, 15 korrik 2020 (MIA) – Në Ministrinë e Punëve të Brendshme është paraqitur incident që ndodhi sot pasdite në Tetovë dhe rreth tij po vepron kontrolli i brendshëm i MPB-së.

“Sot në orën 15:55 është paraqitur incident në rrugën ‘120’ në afërsi të udhëkryqit me rrug[n ‘Boris Kidriç’ në Tetovë. Është informuar sektori për punë të brendshme dhe po punohet në ndriçimin e rastit”, deklaroi për MIA-n zëdhënësi i MPB-së, Toni Angellovski, pa saktësuar hollësi për pjesëmarrësit në incident. ab/

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close