0_Web_AktualeBallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Incident në protestat në Selanik dhe Athinë

Incidente më të vogla kanë ndodhur në protestat që po mbahen në Selanik dhe Athinë, të organizuara nga nxënës dhe studentë në suaza të aktiviteteve për shënimin e 10 vjetorit të vrasjes së Aleksis Grigoropulos, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close