Svet.SlajderСветСвет.Портал

Имран Кан: Западот треба да го криминализира навредувањето на пророкот Мухамед

„Кога 50 муслимански земји ќе се обединат и ќе го кажат тоа и кога ќе кажат дека доколку во иднина се случи такво нешто во која било земја, тие ќе почнат трговски бојкот и нема да ја купуваат нивната стока, тогаш тоа ќе има влијание“, додаде тој.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close