0_Магазин.ПорталДом

Илон Маск живее во монтажна куќа од 50.000 долари

Илон Маск наводно привремено живее во монтажен мал дом од 49.500 американски долари, за кој веќе има план за производство и список на чекање од 100.000 единици.

Back to top button
Close
Close