0_Магазин.ПорталСцена

Илон Маск одреден период нема да е активен на Твитер

Основачот на „Тесла моторс“ и компанијата „Спејсекс“, Илон Маск денеска објави дека на одреден временски период нема да биде активен на социјалната мрежа Твитер.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close