EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Ilham Aliev: Ka të plagosur në mesin e ushtarëve, Azerbajxhani nuk do të hesht për veprimet e Armenisë

- Presidenti i Azerbajxhanit, Ilham Aliev, deklaroi se ka të vdekur dhe të plagosur në mesin e popullatës civile dhe në mesin e ushtarëve pasi forcat armene kishin hapur zjarr përgjatë vijës së ndarjes.

Back to top button
Close
Close