0_Магазин.ПорталЗанимливости

Иглото како начин за продолжување на сезоната на тераси во рестораните

Еден ресторан во Бостон дојде на идеја да им пружи на гостите целосно уживање, така што, по замисла на сопственичката Кристин Канти, наместиле игло на отворено. Се чини, на необично големиот број посетители тоа им се допаѓа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close