0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталОпштество

И вакцинацијата на стопанствениците по приоритет

Надлежните ги очекуваат списоците од стопанските комори врз основа на кои, по принципот на приоритет, ќе бидат одредени термините за вакцинација.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close