СветСвет.Слајдер

И покрај примирјето продолжуваат борбите во Нагорно-Карабах

Во Нагорно-Карабах во 12 часот по локално време (10 часот по средноевропско време) стапи во сила прекинот на огнот, во согласност со постигнатиот договор во Москва

Back to top button
Close
Close