Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

И Макрон и Борел побараа ослободување на рускиот опозиционер Навални

Претседателот на Франција, Емануел Макрон денеска побара итно ослободување на рускиот опозиционер Алекссеј Навални

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close