Svet.SlajderСветСвет.Портал

И Кина ги укинува директните летови од и кон Велика Британија

Кина ќе ги прекине директните летови до и од Велика Британија, изјави денеска портпаролот на Министерството за надворешни работи Ванг Венбин.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close