0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderKorrespondentë BotëKronikëKronikë.PortalMakedonija.SlajderShoqëri

I dënuari Afrim Ismailoviq për rastin “Monstra” i arrestuar në Prishtinë pas një aksidenti

Shqiptari i dënuar me burgim të përjetshëm në Maqedoninë e Veriut, Afrim Ismaloviq është arrestuar dje nga Policia e Kosovës, i cili më 23 shkurt të këtij viti është shpallur fajtor nga Gjykata Penale e Shkupit për rastin “Monstra” dhe së bashku me vëllanë e tij Agim janë dënuar me burgim të përjetshëm. 

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close