0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Хуморот и сатирата како едукативни пристапи во ширењето на медиумската писменост

Хуморот и сатирата како едукативни пристапи во ширењето на медиумската писменост е темата на вебинарот што денеска го организира Метаморфозис.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close