БалканСвет.Слајдер

Хрватска најавува нови анти-ковид мерки за приморјето

Хрватскиот национален штаб за цивилна заштита денеска соопшти дека во земјата се регистрирани 176 нови случаи на коронавирус во последните 24 часа и најави нови мерки за приморските жупании.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close